Tabăra de Dramaturgia Cotidianului 2017

Dragi participanți, avem vești bune! Deoarece facultatea noastră a primit finanțare pentru tabăra noastră, a fost eliminată taxa de participare și toate activitățil taberei precum și cazarea și masa vor fi în regim gratuit!

Vă așteptăm cu drag în tabără!

Lista participanților selectați pentru Tabăra de Vară a Facultății de Teatru și Televiziune 2017

Elevi:

• Andreea Lupu, Oradea
  • Iulia Mardăr, Constanța
  • Anastasia Moraru, Drobeta Turnul Severin
  • Stefania Mândruț, Târgu Jiu
  • Oana Cătălina Ciofu, Târgu Jiu
  • Herbert Cristian Panduru, București
  • Mihai Gligan, Huedin
  • Constantin Grigorescu, București
  • Teodora Mitea, Cluj-Napoca
  • Ema Onofrei,
  • Ioana Closca
  • Dana Maxim, Chișinău
  • Sara Pongrac, Cluj-Napoca
  • Cristian Chesaru, Tulcea

Listă de așteptare:

• Mitrache Delia Cristina, Balș
  • Dragoș Stroie, Târgu Jiu
  • Coțovan Dana Gabriela, Pașcani

Cei selectați sunt rugați să confirme participarea la Școala de vară până în data de 1 iulie 2017, prin completarea și semnarea formularului de confirmare disponibil pe site-ul www.teatrologie.ro.

Cei care se află pe lista de așteptare vor fi contactați după această dată, pentru a li se comunica situația locurilor disponibile. În cazul participanților care nu am împlinit 18 ani, formularul va trebui completat și semnat de către tutorele legal, în mod obligatoriu.